Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

mapa RO map 2022.png

 

Echipa Soufflet Agro Romania

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
EM Eloi Mahieu Director Comercial 0744 436 290 emahieu@soufflet.com
JBH JB Hemard Expert Agro Banat 0749 134 706 jbrhemard@soufflet.com
MA Mihaela Arbănaș Expert Agro Banat 0747 257 356 marbanas@soufflet.com
MV Mihai Vlad Expert Agro Timiș 0751 137 487 mvlad@soufflet.com
SS Stefănuț Stefan Reprezentant comercial Timiș Nord 0753 059 401 sstefan@soufflet.com
DS Dan Stoicea Reprezentant comercial Timiș Est 0755 149 659 dsstoicea@soufflet.com
AT Anca Tineja Reprezentant comercial Timiș Sud-Vest 0748 218 908 atineja@soufflet.com
AD Alexandru Domaneantu Reprezentant comercial Caraș-Severin și Hunedoara 0745 315 204

adomaneantu@soufflet.com

CZ Cosmin Zaha Manager Regional Transilvania 0751 137 153 czaha@soufflet.com
DB Daniel Blejeru Reprezentant comercial Brașov 0745 230 171 dblejeru@soufflet.com
MM Mihai Matei Reprezentant comercial Transilvania 0747 058 863 mmatei@soufflet.com
AV Alex Varga Coordonator Colectă Transilvania 0757 017 230 avarga@soufflet.com
BO Bogdan Oroviceanu Manager Regional Oltenia 0752 249 098 boroviceanu@soufflet.com
IO Irinel Otinceală Reprezentant comercial Oltenia 0751 127 469 iotinceala@soufflet.com
CD Cosmin Dumitrascu Reprezentant comercial Oltenia 0754 092 029 cdumitrascu@soufflet.com
ID Ion Diaconescu Expert Agro Oltenia 0746 280 014 idiaconescu@soufflet.com
AI Alin Iacob Coordonator Colectă Oltenia 0755 082 256 aiacob@soufflet.com
AB Alin Benu Manager Regional Muntenia Vest 0729 236 931 abenu@soufflet.com
LS Laura Stoica Expert Agro Muntenia  Vest 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
AC Alexandru Covei Reprezentant comercial Muntenia Vest 0751 137 320 acovei@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Reprezentant comercial Dâmbovița și Ilfov 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
CT Cezar Tatu Coordonator Colectă Muntenia Vest 0745 361 576 ctatu@soufflet.com
CN Charles Nicolas Manager Regional Ialomița și Călărași 0752 267 970 canicolas@soufflet.com
ATo Adriana Toaderu Reprezentant comercial Călărași Vest 0745 501 390 atoaderu@soufflet.com
CB Cristian Boboceanu Reprezentant comercial Ialomița 0745 361 576 cboboceanu@soufflet.com
VZ Viorel Zaharia Coordonator Colectă Ialomița și Călărași 0745 177 015 vzaharia@soufflet.com
AB Ana Brutaru Manager Regional zona Muntenia Est 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
RV Răzvan Vasile Expert Agro Muntenia Est 0754 232 133 rvasile@soufflet.com
IB Ionuț Bălan Expert Agro Muntenia Est 0745 511 029  ibalan@soufflet.com
DC Daniel Cîrstea Reprezentant comercial Buzău Nord 0751 137 843 dcirstea@soufflet.com
PR Petru Roncea Reprezentant comercial Buzău Sud 0743 277 176 proncea@soufflet.com
ML Marius Lovin Reprezentant comercial Galați Vest 0744 779 720 mlovin@soufflet.com

Echipa Colectă

Nume Pozitia Telefon E-mail
Georgiana Zaharia Manager Colectă 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Coordonator Colectă  0749 022 439 dnita@soufflet.com
Ionela Gheorghe Administrator contracte 0754 232 134 igheorghe@soufflet.com

Video

Toate videoclipurile

Catalog de Produse

CATALOG DE PRODUSE - TOAMNĂ 2021
More

available now RO.jpg

Aplicația FARMI

FARMI Web banner_RO.png