Headquarters:

Address:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL

 

DN 2 B km 9+900
120204 Buzau

 

Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mapa RO map 2022.png

 

L'équipe Soufflet Agro Roumanie

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
EM Eloi Mahieu Directeur commercial 0744 436 290 emahieu@soufflet.com
JBH JB Hemard Agro-Expert du Banat 0749 134 706 jbrhemard@soufflet.com
MV Mihai Vlad Agro-Expert du Timiș 0751 137 487 mvlad@soufflet.com
MA Mihaela Arbănaș Agro-Expert du Banat 0747 257 356 marbanas@soufflet.com
SS Ștefănuț Stefan Représentant des ventes de Nord Timiș 0753 059 401 sstefan@soufflet.com
DS Dan Stoicea Représentant des ventes á l’Est de Timiș 0755 149 659 dsstoicea@soufflet.com
AT Anca Tineja Représentant des ventes á Sud-Ouest de Timiș 0748 218 908 atineja@soufflet.com
AD Alexandru Domaneantu Représentant des ventes á Caraș-Severin și Hunedoara 0745 315 204 adomaneantu@soufflet.com
CZ Cosmin Zaha Responsable Regional de Transilvania 0751 137 153 czaha@soufflet.com
DB Daniel Blejeru Représentant des ventes de Brașov 0745 230 171 dblejeru@soufflet.com
MM Mihai Matei Représentant des ventes de  Transilvania 0747 058 863 mmatei@soufflet.com
AV Alex Varga Coordinateur de Collecte de Transylvanie 0757 017 230 avarga@soufflet.com
BO Bogdan Oroviceanu Responsable Régional Olténie 0752 249 098 boroviceanu@soufflet.com
IO Irinel Otinceală Représentant des ventes Oltenia 0751 127 469 iotinceala@soufflet.com
CD Cosmin Dumitrascu Représentant des ventes Oltenia 0754 092 029 cdumitrascu@soufflet.com
ID Ion Diaconescu Agro-Expert Oltenia 0746 280 014 idiaconescu@soufflet.com
AI Alin Iacob Coordinateur de Collecte de Oltenia 0755 082 256 aiacob@soufflet.com
AB Alin Benu Responsable Régional á l'ouest de Muntenia 0729 236 931 abenu@soufflet.com
LS Laura Stoica Agro-Expert á l'Ouest de Muntenia  0751 053 557 lstoica@soufflet.com
AC Alex Covei Représentant des ventes á l'Ouest de Muntenia 0751 137 320 acovei@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Représentant des ventes de Dâmbovița et Ilfov 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
CT Cezar Tatu Coordinateur de Collecte a l'ouest de Muntenia 0745 361 576 ctatu@soufflet.com
CN Charles Nicolas Responsable Régional de Ialomița et Călărași 0752 267 970 canicolas@soufflet.com
ATo Adriana Toaderu Représentant des ventes de Călărași Vest 0745 501 390 atoaderu@soufflet.com
CB Cristian Boboceanu Représentant des ventes de Ialomița 0745 361 576 cboboceanu@soufflet.com
VZ Viorel Zaharia Coordinateur de Collecte de Ialomița et Călărași 0745 177 015 vzaharia@soufflet.com
AB Ana Brutaru Responsable Régional á l'est de Muntenia 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
RV Răzvan Vasile Agro-Expert á l’Est de Muntenia  0754 232 133 rvasile@soufflet.com
IB Ionuț Bălan Agro-Expert á l’Est de Muntenia 0745 511 029 ibalan@soufflet.com
DC Daniel Cîrstea Représentant des ventes au Nord Buzău 0751 137 843 dcirstea@soufflet.com
PR Petru Roncea Représentant des ventes au Sud de Buzău 0743 277 176 proncea@soufflet.com
ML Marius Lovin Représentant des ventes á l'ouest de Galați 0744 779 720 mlovin@soufflet.com

Service Collect

Nom Poste Téléphone E-mail
Georgiana Zaharia Responsable Collecte 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Coordonator de Collecte 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Ionela Gheorghe Administrateur de contrats 0754 232 134 igheorghe@soufflet.com

Stiri

12 oct

Winter malting barley brochure is now available

The Winter malting barley brochure is available. We are pleased to keep you up to date with the latest news and technical advice to get profitable cr…

Paramètres avancés
4 jul

STAȚIE MOBILĂ DE CONDIȚIONARE ȘI TRATARE SEMINȚE 2022

Venim direct în ferma dumneavoastră cu o stație mobilă, profesională pentru a vă spori eficiența! Stația permite curățarea, selecționarea, condiționa…

Paramètres avancés
Toate stirile

Video

Toate videoclipurile