CARIERE

DIRECTORI REGIONALI AGRIBUSINESS

JUDEȚE VIZATE: Timis sau Arad/ Cluj sau Mures// Dolj sau Olt// Teleorman sau Dambovita/ Ialomita sau Calarasi

VALORILE IN CARE CREDEM :  #agronomyfirst, #souffletstory, #humanproximity, #teamcollaboration

TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA DACA :

  • Doresti sa faci parte dintr-o echipa care impartaseste pasiunea pentru agricultura si stie sa dezvolte un business local, fiind parte dintr-o multinationala in domeniu ;
  • Ai studii superioare in domeniul agricol ;
  • Ai experienta in vanzarea de inputuri pentru agricultura: seminte, pesticide, ingrasaminte si achizitia de cereale ;
  • Ai o experienta manageriala dovedita in construirea unui echipe de success ;
  • Detii cunostinte solide de vanzare, account management, negociere, motivarea si cresterea unei echipe ;
  • Te simti motivat de sentimentul cresterii si dezvoltarii impreuna, ca echipa ;
  • Locuiesti in judetele :Timis sau Arad// Cluj sau Mures// Dolj sau Olt// Teleorman sau Dambovita// Ialomita sau Calarasi

RESPONSABILITATILE ROLULUI TAU VOR FI :

  • Sa cresti o echipa de specialisti in vanzarea de solutii in agricultura, impreuna cu care sa sprijini fermierul in obtinerea celor mai bune rezultate ;
  • Sa implementezi planul de afaceri pe regiunea coordonata si anual sa participi la intocmirea bugetului pe regiunea ta.
  • Sa coordonezi si sa cresti an de an echipa ta in termeni de abilitati de vanzare consultativa, account management si al solutiilor oferite fermierilor.
  • Sa coordonezi infiintarea de loturi demonstrative pe regiunea alocata ;
  • Sa monitorizezi activitatea membrilor echipei in termeni de profitabilitate pe fiecare categorie si produs, marja si politica de pret.

ECHIPA EXTINSA DIN CARE VEI FACE PARTE ITI VA OFERI :

  • Suport managerial la cele mai inalte standarde de profesionalism ;
  • Suport tehnic specializat in fiecare regiune si fiecare categorie de produse ;
  • Acces la cele mai recente descoperiri in domeniul produselor comercializate ;
  • Acces la invatare continua prin programe de dezvoltare personalizata, desfasurate atat in plan local cat si international ;

OFERTA NOASTRA, PE LANGA SALARIUL DE BAZA CUPRINDE :

  • Comision din vanzarile echipei coordonate
  • Asigurare medicala si de accident
  • Invatare continua (programe de dezvoltare personala si profesionala)
  • Prima de vacanta
  • Zile libere pentru evenimente speciale
  • Prime acordate cu ocazia unor sarbatori legale
  • Tichete de masa

DESPRE NOI :

Grupul Soufflet este unul dintre cei mai mari jucatori pe piața mondială a malțului, cu 28 de locatii in Europa, Asia și America de Sud. Soufflet este un grup francez ce activeaza la nivel international in domeniul produselor agro-alimentare, fiind deosebit de performant in producerea si comercializarea orzului, a grâului și a leguminoaselor. Grupul Soufflet s-a remarcat si prin achizitia de cereale pe care le valorizeaza pe pietele internationale, prin intermediul diviziei Soufflet Négoce. In distributia de inputuri grupul se evidentiaza mai ales pe produsele marca proprie, care si-au dovedit eficacitatea inclusiv la fermierii din Romania. La Braila, in anul 2020 a fost finalizata constructia celei mai mari si mai moderne fabrici de procesare a semintelor din Europa, care a devenit deja un furnizor international de seminte tratate.

Motto-ul nostru este: Valorizam potentialul pamantului, si facem acest lucru impreuna cu fermierul si cu echipele noastre de experti din Romania si din international.
Ne mandrim cu o Divizie de Biotehnologii puternica, care aduce permanent inovatie in domeniul nostru, prin produsele pe care le creeaza.

Trimite-ne CV-ul tau!

Dacă te identifici cu acest profil suntem deschiși să te cunoaștem. Încarcă CV-ul tau folosind câmpurile de mai jos sau trimite direct la adresa: recrutare@soufflet.com și dacă vei fi considerat eligibil te vom contacta.

Cariere

                Ati aplicat cu succes, va multumim.
                Eroare. Actualizați pagina și încercați din nou.

                Stiri

                6 oct

                ECHIPA NOASTRĂ CREȘTE ȘI SE DEZVOLTĂ

                Angajam oameni cu pasiune pentru agricultura, produse de calitate și increzatori în puterea muncii in echipa!

                Impreună Valorizam potentialul pama...

                Mai mult
                Toate stirile

                Domenii de activitate

                Aflati mai multe despre activitatile noastre.
                Mai mult

                Locatie

                Locatia SOUFFLET
                Mai mult