CARIERE

Reprezentant comercial

SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL angajează Reprezentanți comerciali pentru zonele: Galați, Suceava-Botoșani, Ialomița, Călărași, Mureș-Harghita-Brașov, Prahova.

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare, de preferat agronomice, finalizate cu diploma licență- Obligatoriu;
Experiență în vânzări: minim 3 ani în distribuția de inputuri pe județul arondat;

Cunoștințe temeinice despre tehnologiile agricole, cât și cunoașterea fermierilor din zonă– Obligatoriu portofoliu propriu de clienți ;

O persoană loială, care va fi 100% dedicată promovării imaginii brandului European;
Posesor permis conducere categoria B - Obligatoriu.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI / BENEFICII:

Activități specifice vânzării produselor din portofoliul firmei către fermierii din zona arondată;
Oferirea de consultanță, în vederea promovării celor mai bune și moderne practici către clienții companiei;
Urmărirea culturilor clienților si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;
Analize privind piața, concurența.

OFERTA:

  • Salariu fix plus comision din vânzări;
  • Programe de instruire si dezvoltare (exemplu – traininguri pentru dezvoltarea cunoștințelor tehnice   și abilităților comerciale);
  • Mașina și telefon de serviciu.

Trimite-ne CV-ul tau!

Dacă sunteți interesat sa primiti informatii referitoare la posturile vacante, va rugam sa ne trimiteti CV-ul prin completarea formularului de mai jos.

Cariere

                Ati aplicat cu succes, va multumim.
                Eroare. Actualizați pagina și încercați din nou.

                Stiri

                16 iun

                Piața cerealelor- comparații și previziuni ale prețurilor

                Previziunile înainte de începerea recoltatului pentru producția de grâu 2020, estimează că în bazinul Mării Negre cantitățile vor fi mai mici față ...
                Mai mult
                Toate stirile

                Domenii de activitate

                Aflati mai multe despre activitatile noastre.
                Mai mult

                Locatie

                Locatia SOUFFLET
                Mai mult