CARIERE

Reprezentant comercial

SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL angajează Reprezentanți comerciali pentru zonele: Galați, Ialomița, Mureș-Harghita-Brașov.

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare, de preferat agronomice, finalizate cu diploma licență- Obligatoriu;
Experiență în vânzări: minim 3 ani în distribuția de inputuri pe județul arondat;

Cunoștințe temeinice despre tehnologiile agricole, cât și cunoașterea fermierilor din zonă– Obligatoriu portofoliu propriu de clienți ;

O persoană loială, care va fi 100% dedicată promovării imaginii brandului European;
Posesor permis conducere categoria B - Obligatoriu.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI / BENEFICII:

Activități specifice vânzării produselor din portofoliul firmei către fermierii din zona arondată;
Oferirea de consultanță, în vederea promovării celor mai bune și moderne practici către clienții companiei;
Urmărirea culturilor clienților si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;
Analize privind piața, concurența.

OFERTA:

  • Salariu fix plus comision din vânzări;
  • Programe de instruire si dezvoltare (exemplu – traininguri pentru dezvoltarea cunoștințelor tehnice   și abilităților comerciale);
  • Mașina și telefon de serviciu.

Trimite-ne CV-ul tau!

Dacă sunteți interesat sa primiti informatii referitoare la posturile vacante, va rugam sa ne trimiteti CV-ul prin completarea formularului de mai jos.

Cariere

                Ati aplicat cu succes, va multumim.
                Eroare. Actualizați pagina și încercați din nou.

                Stiri

                7 sep

                Ghidul Culturii de Rapiță

                Cultura de rapiţa este una dintre culturile de succes din ultimii ani, însă este o cultură cu propriile ei particularități ce trebuie respectate, t...
                Mai mult
                Toate stirile

                Domenii de activitate

                Aflati mai multe despre activitatile noastre.
                Mai mult

                Locatie

                Locatia SOUFFLET
                Mai mult