Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

mapa zástupců romania 04-2019.png

 

Echipa Comerciala

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
AB Ana Brutaru Director de vanzari​ 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
CO Cristiana Oncica Reprezentant comercial Ialomița 0753 059 438 concica@soufflet.com
II Ionel Iovu Key Account Manager Vrancea&Prahova 0755 133 535 iiovu@soufflet.com
CN Charles Nicolas Key Account Manager 0752 267 970 canicolas@soufflet.com
CI Catalin Ion Reprezentant comercial Timiș 0740 218 908 cion@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Reprezentant comercial Timiș 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
AM Anca Moroz Reprezentant comercial Arad 0729 236 903 almoroz@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Olt&Mehenditi&Dolj 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
ND Nelu Dosinescu Reprezentant comercial Teleorman 0751 137 487 ndosinescu@soufflet.com
GA Gheorghe Anghel Reprezentant comercial Argeș&Dâmbovița 0745 038 181 ganghel@soufflet.com
CB Carla Balteanu Reprezentant comercial Giurgiu&Ilfov 0755 082 256 cabalteanu@soufflet.com
NS Nicu Sarpe Reprezentant comercial Călărași 0748 063 266 nsarpe@soufflet.com 
VI Valentin Ichim Reprezentant comercial Ialomița 0751 127 738 vichim@soufflet.com 
PN Paula Nedelcu Reprezentant comercial Constanța 0753 059 439 pnedelcu@soufflet.com
RH Razvan Huidan Reprezentant comercial Buzău 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
VT Vlad Tite Reprezentant comercial Brăila 0745 302 133 vntite@soufflet.com
AD Alexandru Dughiana Reprezentant comercial Galați 0744 495 841 adughiana@soufflet.com
NS Nela Sirbu Reprezentant comercial Bacău&Vaslui 0745 038 181 nsirbu@soufflet.com
GC Gricore Corciovă Reprezentant comercial Iași & Neamț 0745 133 292 gcorciova@soufflet.com

Echipa Tehnica

Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
Laura Stoica Manager Inovație& Dezvoltare 0751 053 557 lstoica@soufflet.com 
Darian Savu Reprezentant tehnic (Vest) 0751 137 104 dmsavu@soufflet.com
Marie Laure Compoint Reprezentant tehnic (Sud) 0751 053 560 mlcompoint@soufflet.com
Laurentiu Țibulcă Reprezentant tehnic E&S-E 0754 232 133 ltibulca@soufflet.com

Echipa Originare

Nume Pozitia Telefon E-mail
Vincent Petitpas Collect&Silo Manager 0746 064 113 vpetitpas@soufflet.com
Georgiana Zaharia Manager de vanzari Originare 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Manager achizitii Originare 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Dorin Andronache Collect Key Account Manager zona E 0744 779 720 dandronache@soufflet.com
Claudiu Stavarache Collect Key Account Manager zona S 0745 530 317 cstavarache@soufflet.com

Stiri

24 mai

Group Soufflet a achiziționat cel de-al treilea siloz în România

Soufflet Group a finalizat cu succes negocierile pentru preluarea activității silozului de la Biled din județul Timiș de la ADM LOGISTICS ROMANIA S...

Mai mult
Toate stirile

Domenii de activitate

Aflati mai multe despre activitatile noastre.
Mai mult

Locatie

Locatia SOUFFLET
Mai mult

Video

Toate videoclipurile