Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

Ro_mapa_ 05-2020.png

 

Echipa Comerciala

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
AB Ana Brutaru Business network manager 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
ME Marian Eftime Manager vânzări zona Vest 0764 015 622 meftime@soufflet.com
CI Catalin Ion Reprezentant comercial Timiș 0740 218 908 cion@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Reprezentant comercial Timiș 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
AM Anca Moroz Reprezentant comercial Arad 0729 236 903 almoroz@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Reprezentant comercial Transilvania 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
LS Laura Stoica Manager vânzări zona Sud 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Olt&Mehenditi&Dolj 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
ND Nelu Dosinescu Reprezentant comercial Teleorman 0751 137 487 ndosinescu@soufflet.com
NS Nicu Sarpe Reprezentant comercial Călărași 0748 063 266 nsarpe@soufflet.com 
AV Aura Vasile Reprezentant comercial Brăila 0745 381 020 avasile@soufflet.com
PM Petruța Moroianu Reprezentant comercial Constanța 0753 059 439 pmoroianu@soufflet.com
RH Razvan Huidan Reprezentant comercial Buzău 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
NS Nela Sirbu Reprezentant comercial Bacău&Vaslui 0745 038 181 nsirbu@soufflet.com
GC Gricore Corciovă Reprezentant comercial Iași & Neamț 0745 133 292 gcorciova@soufflet.com
CN Charles Nicolas SFS brand manager and Sky representative 0752 267 970 canicolas@soufflet.com

Echipa Tehnica

Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
Darian Savu Reprezentant tehnic (Vest) 0751 137 104 dmsavu@soufflet.com
Marie Laure Compoint Reprezentant tehnic (Sud) 0751 053 560 mlcompoint@soufflet.com
Laurentiu Țibulcă Agronomy Manager 0754 232 133 ltibulca@soufflet.com

Echipa Originare

Nume Pozitia Telefon E-mail
Georgiana Zaharia Manager Colectă 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Vincent Petitpas Manager Lanț de aprovizionare orz pentru bere 0746 064 113 vpetitpas@soufflet.com
Daniel Nita Manager achizitii și vânzare Originare 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Lavinia Tănase Contract Admin 0754 232 134 lltanase@soufflet.com

Stiri

22 mai

FARMI-Vă face viața mai ușoară!

Un pas înainte pentru agricultura digitală!

Aplicația FARMI a fost lansată pentru piața franceză în 2017. De atunci, peste 8000 de fermieri o folo...

Mai mult
Toate stirile

Domenii de activitate

Aflati mai multe despre activitatile noastre.
Mai mult

Locatie

Locatia SOUFFLET
Mai mult

Video

Toate videoclipurile