Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

mapa zástupců romania 07-2020.png

 

Echipa Comerciala

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
AB Ana Brutaru Business network manager 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
ME Marian Eftime Manager vânzări zona Vest 0764 015 622 meftime@soufflet.com
CI Catalin Ion Reprezentant comercial Timiș 0740 218 908 cion@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Reprezentant comercial Timiș 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
AM Anca Moroz Reprezentant comercial Arad 0729 236 903 almoroz@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Reprezentant comercial Transilvania 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
LS Laura Stoica Manager vânzări zona Sud 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Olt&Mehenditi&Dolj 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Reprezentant comercial Dâmbovița și Argeș 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
LN Liliana Năvală Reprezentant comercial Teleorman și Giurgiu 0751 137 320 lnavala@soufflet.com
MS Mădălin Șărban Reprezentant comercial Călărași 0727 739 956 msarban@soufflet.com
AV Aura Vasile Reprezentant comercial Brăila 0745 381 020 avasile@soufflet.com
PM Petruța Moroianu Reprezentant comercial Constanța 0753 059 439 pmoroianu@soufflet.com
RH Razvan Huidan Reprezentant comercial Buzău 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
NS Nela Sirbu Reprezentant comercial Bacău&Vaslui 0751 130 474 nsirbu@soufflet.com
GC Gricore Corciovă Reprezentant comercial Iași & Neamț 0745 133 292 gcorciova@soufflet.com
CN Charles Nicolas SFS Brand manager și reprezentant Sky 0752 267 970 canicolas@soufflet.com

Echipa Tehnica

Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
Marie Laure Compoint Reprezentant tehnic (Sud) 0751 053 560 mlcompoint@soufflet.com
Laurentiu Țibulcă Director Tehnic 0754 232 133 ltibulca@soufflet.com

Echipa Originare

Nume Pozitia Telefon E-mail
Georgiana Zaharia Manager Colectă 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Vincent Petitpas Manager Lanț de aprovizionare orz pentru bere 0746 064 113 vpetitpas@soufflet.com
Daniel Nita Manager achizitii și vânzare Originare 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Lavinia Tănase Contract Admin 0754 232 134 lltanase@soufflet.com

Stiri

7 aug

ADDITION PROTECT- Axat pe Agronomie, Inovare și Calitate!

SOUFFLET AGRO are o tradiție de multe decenii în agronomie dar și o abordare inovatoare în domeniul plantelor pentru culturi mixte iar prin tehnolo...

Mai mult
Toate stirile

Domenii de activitate

Aflati mai multe despre activitatile noastre.
Mai mult

Locatie

Locatia SOUFFLET
Mai mult

Video

Toate videoclipurile