Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

mapa zástupců romania 02-2020.png

 

Echipa Comerciala

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
AB Ana Brutaru Business network manager 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
ME Marian Eftime Manager vânzări zona Vest 0764 015 622 meftime@soufflet.com
CI Catalin Ion Reprezentant comercial Timiș 0740 218 908 cion@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Reprezentant comercial Timiș 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
AM Anca Moroz Reprezentant comercial Arad 0729 236 903 almoroz@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Reprezentant comercial Transilvania 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
AR Adrian Rusu Reprezentant comercial Transilvania 0752 267 970 arusu@soufflet.com
LS Laura Stoica Manager vânzări zona Sud 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Olt&Mehenditi&Dolj 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
ND Nelu Dosinescu Reprezentant comercial Teleorman 0751 137 487 ndosinescu@soufflet.com
AM Adrian Mihai Reprezentant comercial Giurgiu&Teleorman 0751 137 320 amihai@soufflet.com
GA Gheorghe Anghel Reprezentant comercial Argeș&Dâmbovița 0745 038 181 ganghel@soufflet.com
NS Nicu Sarpe Reprezentant comercial Călărași 0748 063 266 nsarpe@soufflet.com 
VI Valentin Ichim Reprezentant comercial Ialomița 0751 127 738 vichim@soufflet.com 
AV Aura Vasile Reprezentant comercial Brăila 0745 381 020 avasile@soufflet.com
PN Paula Nedelcu Reprezentant comercial Constanța 0753 059 439 pnedelcu@soufflet.com
RH Razvan Huidan Reprezentant comercial Buzău 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
NS Nela Sirbu Reprezentant comercial Bacău&Vaslui 0745 038 181 nsirbu@soufflet.com
GC Gricore Corciovă Reprezentant comercial Iași & Neamț 0745 133 292 gcorciova@soufflet.com
CN Charles Nicolas SFS brand manager and Sky representative 0752 267 970 canicolas@soufflet.com

Echipa Tehnica

Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
Darian Savu Reprezentant tehnic (Vest) 0751 137 104 dmsavu@soufflet.com
Marie Laure Compoint Reprezentant tehnic (Sud) 0751 053 560 mlcompoint@soufflet.com
Laurentiu Țibulcă Agronomy Manager 0754 232 133 ltibulca@soufflet.com
Mihai Marmureanu Reprezentant tehnic S-E 0749 134 706 mmarmureanu@soufflet.com

Echipa Originare

Nume Pozitia Telefon E-mail
Vincent Petitpas Collect Manager 0746 064 113 vpetitpas@soufflet.com
Georgiana Zaharia Manager de vanzari Originare 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Manager achizitii Originare 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Dorin Andronache Collect Key Account Manager zona E 0744 779 720 dandronache@soufflet.com

Stiri

18 feb

DA sau NU?

…vei afla în curând…

Mai mult
Toate stirile

Domenii de activitate

Aflati mai multe despre activitatile noastre.
Mai mult

Locatie

Locatia SOUFFLET
Mai mult

Video

Toate videoclipurile