Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

mapa RO map 2022_3.png

 

Echipa Soufflet Agro Romania

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
EM Eloi Mahieu Director Comercial 0744 436 290 emahieu@soufflet.com
LA Liviu Argintaru Manager Regional Banat 0729 236 903 largintaru@soufflet.com
JBH JB Hemard Expert Agro Banat 0749 134 706 jbrhemard@soufflet.com
MV Mihai Vlad Expert Agro Timiș 0751 137 487 mvlad@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Reprezentant comercial Timiș Nord 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
DS Dan Stoicea Reprezentant comercial Timiș Est 0755 149 659 dsstoicea@soufflet.com
AT Anca Tineja Reprezentant comercial Timiș Sud-Vest 0748 218 908 atineja@soufflet.com
CZ Cosmin Zaha Manager Regional Transilvania 0751 137 153 czaha@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Reprezentant comercial Cluj 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
EP Emil Pop Reprezentant comercial Mureș 0757 017 230 epop@soufflet.com
BO Bogdan Oroviceanu Manager Regional Oltenia 0752 249 098 boroviceanu@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Dolj & Olt & Mehedinți 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
AB Alin Benu Manager Regional Muntenia Vest 0729 236 931 abenu@soufflet.com
LS Laura Stoica Expert Agro Muntenia  Vest 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
SG Simon Geeraerts Expert Agro Ialomița 0745 133 292 sgeeraerts@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Reprezentant comercial Dâmbovița și Ilfov 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
MB Marian Bădeci Reprezentant comercial Giurgiu 0745 177 015 mbadeci@soufflet.com
NB Natalia Bria Reprezentant comercial Teleorman Vest 0751 137 320 nbria@soufflet.com
CN Charles Nicolas Reprezentant comercial Ialomița Vest 0752 267 970 canicolas@soufflet.com
AB Ana Brutaru Manager Regional zona Muntenia Est 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
RV Răzvan Vasile Expert Agro Muntenia Est 0754 232 133 rvasile@soufflet.com
DC Daniel Cîrstea Reprezentant comercial Buzău Nord 0751 137 843 dcirstea@soufflet.com
AV Aura Vasile Reprezentant comercial Brăila Nord 0744 495 841 avasile@soufflet.com
ML Marius Lovin Reprezentant comercial Galați Vest 0744 779 720 mlovin@soufflet.com

Echipa Colectă

Nume Pozitia Telefon E-mail
Georgiana Zaharia Manager Colectă 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Coordonator Colectă  0749 022 439 dnita@soufflet.com
Ionela Gheorghe Administrator contracte 0754 232 134 igheorghe@soufflet.com

Video

Toate videoclipurile

Catalog de Produse

CATALOG DE PRODUSE - TOAMNĂ 2021
More

available now RO.jpg

Aplicația FARMI

FARMI Web banner_RO.png