Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

MAPA 01-2021.png

 

Echipa Comerciala

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
AB Ana Brutaru Business network manager 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
CR Cristian Roșu Reprezentant comercial Arad și Hunedoara 0740 218 908 crosu@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Reprezentant comercial Timiș 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
AM Anca Moroz Reprezentant comercial Arad 0729 236 903 almoroz@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Reprezentant comercial Transilvania 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
LS Laura Stoica Manager vânzări zona Sud 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Olt&Mehenditi&Dolj 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Reprezentant comercial Dâmbovița și Argeș 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
LN Liliana Năvală Reprezentant comercial Teleorman și Giurgiu 0751 137 320 lnavala@soufflet.com
AV Aura Vasile Reprezentant comercial Brăila 0744 495 841 avasile@soufflet.com
PM Petruța Moroianu Reprezentant comercial Constanța 0753 059 439 pmoroianu@soufflet.com
II Iulian Ilica Reprezentant comercial Galați 0745 381 020 iilica@soufflet.com
RH Razvan Huidan Reprezentant comercial Buzău 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
NS Nela Sirbu Reprezentant comercial Bacău&Vaslui 0751 130 474 nsirbu@soufflet.com
CN Charles Nicolas SFS Brand manager și reprezentant Sky 0752 267 970 canicolas@soufflet.com

Echipa Tehnica

Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
Marie Laure Compoint Reprezentant tehnic (Sud) 0751 053 560 mlcompoint@soufflet.com
Laurentiu Țibulcă Director Tehnic 0754 232 133 ltibulca@soufflet.com

Echipa Originare

Nume Pozitia Telefon E-mail
Georgiana Zaharia Manager Colectă 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Manager achizitii și vânzare Originare 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Lavinia Tănase Contract Admin 0754 232 134 lltanase@soufflet.com

Stiri

22 ian

Catalogul de primavara 2021 este disponibil acum

Va invitam sa consultati ultimul nostru catalog: Catalog Primavara 2021

Veti gasi informatii despre proiectele Soufflet Agro Romania, si anume:

-...

Mai mult
Toate stirile

Domenii de activitate

Aflati mai multe despre activitatile noastre.
Mai mult

Locatie

Locatia SOUFFLET
Mai mult

Video

Toate videoclipurile