Sediu:

Adresa:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau


Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contacteaza-ne:

 

mapa zástupců romania 11-2018.png

 

Echipa Originare

Nume Pozitia Telefon E-mail
Vincent Petitpas Collect&Silo Manager 0746 064 113 vpetitpas@soufflet.com
Georgiana Zaharia Manager de vanzari Originare 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Manager achizitii Originare 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Ionel Iovu Trader 0755 133 535 iiovu@soufflet.com

Echipa Comerciala

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
AB Ana Brutaru Director de vanzari​ 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
CS Cosmin Stana
Agent comercial (Vest)
0753 059 401 cstana@soufflet.com
CI Catalin Ion Agent comercial (Vest) 0740 218 908 cion@soufflet.com
MC Marina Ciocan Agent comercial (Vest) 0747 058 863 mciocan@soufflet.com
AD Alexandru Dughiana Agent comercial (Est) 0744 495 841 adughiana@soufflet.com
NS Nela Sirbu Agent comercial (Nord-Est) 0751 130 474 nsirbu@soufflet.com
PN Paula Nedelcu Agent comercial (Sud-Est) 0753 059 439 pnedelcu@soufflet.com
VI Valentin Ichim Agent comercial (Sud-Est) 0751 127 738 vichim@soufflet.com
RH Razvan Huidan Agent comercial (Sud-Est) 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
NSA Nicu Sarpe Agent comercial (Sud-Est) 0748 063 266 nsarpe@soufflet.com 
VT Vlad Tite Agent comercial (Sud-Est) 0745 302 133 vntite@soufflet.com
DN Darie Nucu Agent comercial (Sud) 0729 236 903 dnucu@soufflet.com
CB Carla Balteanu Agent comercial (Sud-Est) 0755 082 256 cabalteanu@soufflet.com
CF Camelia Firu Agent comercial (Sud) 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
GA Gheorghe Anghel Agent comercial (Sud) 0745 038 181 ganghel@soufflet.com
ND Nelu Dosinescu Agent comercial (Sud) 0751 137 487 ndosinescu@soufflet.com

Echipa Tehnica

Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
Vasile Folea Manager Tehnic 0753 059 438 vfolea@soufflet.com
Darian Savu Reprezentant tehnic (Vest) 0751 137 104 vntite@soufflet.com
Marie Laure Compoint Reprezentant tehnic (Sud) 0751 053 560 mlcompoint@soufflet.com

 

Stiri

11 ian

Reamintindu-ne de SOILTEQ TOUR 2018

SOUFFLET AGRO Internațional a organizat în noiembrie anul trecut, în perioada 12 - 16, Turul Internațional SOILTEQ în Franța. Scopul a fost de a ad...

Mai mult
Toate stirile

Domenii de activitate

Aflati mai multe despre activitatile noastre.
Mai mult

Locatie

Locatia SOUFFLET
Mai mult

Video

Toate videoclipurile