Headquarters:

Address:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL

 

DN 2 B km 9+900
120204 Buzau

 

Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mapa-RO-01_2022.png

 

Equipe commerciale

  Nom Poste (zone) Téléphone E-mail
AB Ana Brutaru Business Network Manager 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
LA Liviu Argintaru Directeur Régional Timiș 0729 236 903 largintaru@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Représentant commercial (Ouest) 7530 059 401 ohristea@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Représentant commercial Transilvanie 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
EP Emil Pop Représentant commercial Transilvanie 0757 017 230 epop@soufflet.com
LS Laura Stoica Représentant commercial Manager (Sud) 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
AV Aura Vasile Représentant commercial Brăila 0745 381 020 avasile@soufflet.com
ML Marius Lovin Représentant commercial Vrancea & Braila & Galati 0744 779 720 mlovin@soufflet.com
RH Razvan Huidan Représentant commercial (Sud-Est) 0751 137 843 rhuidan@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Représentant commercial (Sud) 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
CF Camelia Firu Représentant commercial (Sud) 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
CN Charles Nicolas SFS Brand Manager & Sky Representative 0752 267 970 canicolas@soufflet.com

Service agronomique

Nom Poste (zone) Téléphone E-mail
Laurentiu Țibulcă Responsable agronomique 0754 232 133 ltibulca@soufflet.com 

Service collecte

Nom Poste Téléphone E-mail
Georgiana Zaharia Responsable collecte 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Responsable achats and ventes 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Cristina Sipos Gestionnaire de contrats 0754 232 134 csipos@soufflet.com  

 

Stiri

23 déc

La mulți ani, 2022!

Stimați colaboratori,
Vă mulțumim pentru colaborare, fidelitate și pentru că ne-ați permis să fim alături de dumneavoastră și în acest an.
La ceas de…

Paramètres avancés
6 oct

ECHIPA NOASTRĂ CREȘTE ȘI SE DEZVOLTĂ

Angajam oameni cu pasiune pentru agricultura, produse de calitate și increzatori în puterea muncii in echipa! 

Impreună Valorizam potentialul pamant…

Paramètres avancés
Toate stirile

Video

Toate videoclipurile