Headquarters:

Address:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL

 

DN 2 B km 9+900
120204 Buzau

 

Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mapa RO map 2022_27_6.png

 

L'équipe Soufflet Agro Roumanie

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
EM Eloi Mahieu Directeur commercial 0744 436 290 emahieu@soufflet.com
LA Liviu Argintaru Responsable Régional du Banat 0729 236 903 largintaru@soufflet.com
JBH JB Hemard Agro-Expert du Banat 0749 134 706 jbrhemard@soufflet.com
MV Mihai Vlad Agro-Expert du Timiș 0751 137 487 mvlad@soufflet.com
OH Ovidiu Hristea Représentant des ventes de North Timiș 0753 059 401 ohristea@soufflet.com
DS Dan Stoicea Représentant des ventes à l’Est de Timiș 0755 149 659 dsstoicea@soufflet.com
AT Anca Tineja Représentant des ventes à Sud-Ouest de Timiș 0748 218 908 atineja@soufflet.com
CZ Cosmin Zaha Responsable Regional de Transilvania 0751 137 153 czaha@soufflet.com
CT Ciprian Tripon Représentant des ventes de Cluj 0747 058 863 ctripon@soufflet.com
EP Emil Pop Représentant des ventes de Mureș 0757 017 230 epop@soufflet.com
BO Bogdan Oroviceanu Responsable Régional Olténie 0752 249 098 boroviceanu@soufflet.com
CF Camelia Firu Reprezentant comercial Dolj & Olt & Mehedinți 0751 127 469 cfiru@soufflet.com
AB Alin Benu Responsable Régional à l'ouest de Muntenia 0729 236 931 abenu@soufflet.com
LS Laura Stoica Agro-Expert a l'Ouest de Muntenia  0751 053 557 lstoica@soufflet.com
SG Simon Geeraerts Agro-Expert de Ialomița 0745 133 292 sgeeraerts@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Représentant des ventes de Dâmbovița et Ilfov 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
MB Marian Bădeci Représentant des ventes de Giurgiu 0745 177 015 mbadeci@soufflet.com
NB Natalia Bria Représentant des ventes à l'ouest de Teleorman 0751 137 320 nbria@soufflet.com
CN Charles Nicolas Représentant des ventes à l'ouest de Ialomița 0752 267 970 canicolas@soufflet.com
AB Ana Brutaru Responsable Régional à l'est de Muntenia 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
RV Răzvan Vasile Agro-Expert  à l’Est de Muntenia  0754 232 133 rvasile@soufflet.com
IB Ionuț Bălan Agro-Expert  à l’Est de Muntenia 0745 511 029 ibalan@soufflet.com
DC Daniel Cîrstea Représentant des ventes au Nord Buzău 0751 137 843 dcirstea@soufflet.com
AV Aura Vasile Représentant des ventes au Nord Brăila 0744 495 841 avasile@soufflet.com
ML Marius Lovin Représentant des ventes à l'ouest de Galați 0744 779 720 mlovin@soufflet.com

Service Collect

Nom Poste Téléphone E-mail
Georgiana Zaharia Responsable Collecte 0749 221 345 gzaharia@soufflet.com
Daniel Nita Coordonator de Collecte 0749 022 439 dnita@soufflet.com
Ionela Gheorghe Administrateur de contrats 0754 232 134 igheorghe@soufflet.com

Stiri

4 jul

STAȚIE MOBILĂ DE CONDIȚIONARE ȘI TRATARE SEMINȚE 2022

Venim direct în ferma dumneavoastră cu o stație mobilă, profesională pentru a vă spori eficiența! Stația permite curățarea, selecționarea, condiționa…

Paramètres avancés
1 jul

Erbicidarea de toamnă

Schimbările climatice sunt tot mai evidente în ultima perioadă și se resimt în viața noastră. Fenomenele extreme ca: seceta, inundațiile, diferențele…

Paramètres avancés
Toate stirile

Video

Toate videoclipurile